Chip Tuning Lubań

Chip Tuning Lubań

Twoje auto potrzebuje więcej więcej mocy ? Chcesz poprawić osiągi silnika oraz zmniejszyć spalanie ? Firma Szopkar zajmuje się profesjonalnym Chip Tuningiem pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Nasz serwis dysponuje nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym w Tuningu. Oferujemy usługę  podniesienia mocy . Każdy pojazd jest traktowany indywidualnie. Do każdego samochodu podchodzimy z pasją i sercem. Zaufaj profesjonalistom. 

Chip Tuning Lubań. Hamownia 4×4 

Elektronika samochodowa to pasja która pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające strojenia. 

 

Ostatnie realizacje

Na załączonych zdjęciach prezentujemy kilka ostanich reazlizacji

Chip tuning Lubań

Zalety płynące z chip tuningu. To przede wszystkim większa moc. Ograniczenie zużycia spalania oraz dużo większa elastyczność pojazdu. Wbrew potocznym mitom z forów internetowych Chip tuning Lubań nie wpływa destrukcyjnie na Twoj samochód. 

Dysponujemy najbardzie wyrafinowanym sprzętem na rynku do mapowania pojazdów firmy Alientech oraz Autotuner. Wszystkie modyfikacje wykonywane są w sposób bezpieczny dla silnika. Jesteśmy certywfikowani przez Winols.  Chip tuning Lubań to wybór renomowanego serwisu tuningu pojazdów.

chip tuning Wałbrzych

Mercedes E

chip tuning Wałbrzych

Alfa Romeo

chip tuning Wałbrzych

Audi 2,0 Q5

Chip Tuning Lubań

Jak Zwiekszamy moc !!!

hiptuning silnika to proces, w którym elektroniczna jednostka sterująca jest przeprogramowywana, dzięki czemu silnik pracuje na innych parametrach. Chip ECU znajduje się w układzie wtrysku i reguluje ilość mieszanki paliwowo-powietrznej, która ma miejsce. Kiedy to przeprogramujesz, możesz powiedzieć chipowi, co chcesz zrobić z tą mieszanką. Koszt tego może zależeć od tego, jak to zrobiłeś.

Chip tuningowy silnika to kluczowa część systemów elektrycznych i komputerowych Twojego samochodu. Chip w Twoim pojeździe steruje wieloma różnymi systemami, regulując je i zapewniając, że są one zawsze prawidłowo zasilane.

Systemy kontroli chipów

W zależności od typu i rocznika samochodu, ECU może sterować wieloma różnymi systemami. Należą do nich system automatycznej skrzyni biegów, system stabilizacji pojazdu, wtrysk paliwa, systemy wspomagania zaworów, układy rozrządu i zapłonu oraz system zarządzania prędkością. Wszystko to ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania Twojego pojazdu. Chip reaguje na bodźce z pojazdu, aby zwiększyć ciśnienie w zaworach i układach wtrysku paliwa, regulować prędkość maksymalną i przyspieszenie pojazdu i nie tylko.

Inne rzeczy, które należy wiedzieć o chipie

ECU w Twoim pojeździe zazwyczaj znajduje się na desce rozdzielczej. Dostęp do niego uzyskuje się przez port zwany portem diagnostycznym. W większości przypadków obsługę chipa najlepiej pozostawić profesjonalistom. Ingerowanie w działające systemy poprzez przypadkowe dostosowanie niektórych ustawień chipa lub manipulowanie nim bez dokładnej wiedzy, co robisz, może spowodować utratę jakości działania pojazdu, a nawet całkowitą awarię. Niektóre z tych uszkodzeń mogą być nieodwracalne i mogą uszkodzić silnik.

Strojenie pod kątem wydajności

Problem z punktu widzenia fabryki polega na tym, że wszystkie zmiany w tuningu ECU mają potencjalnie negatywny wpływ na niezawodność. Uboższe mapy paliwowe oznaczają większą moc, ale są znacznie bardziej podatne na zły zbiornik paliwa lub wyższe temperatury powietrza. Niewłaściwie dostrojony może spowodować natychmiastowe i poważne uszkodzenie silnika.

Przyspieszenie synchronizacji może oznaczać większą moc, ale także większą szansę na potencjalną detonację. Jeśli taka detonacja nastąpi, czujnik spalania stukowego może nie być w stanie wyciągnąć wystarczającej ilości rozrządu, aby chronić silnik. W przypadku wyższej czerwonej linii silnik może równie dobrze działać przy wyższych prędkościach obrotowych, chociaż oznacza to również wyższy poziom zużycia i znacznie większe ryzyko katastrofalnej awarii silnika, jeśli zostanie przesunięty zbyt daleko. Właśnie dlatego tuning chipów prawie na pewno unieważni gwarancję na układ napędowy Twojego samochodu.

tuning walbrzych
chip tuning walbrzych
chip tuning walbrzych
O

Zalety Chip Tuning Lubań

  • mniejsze spalanie
  • większa moc i elastyczności
  • brak turbo dziury
  • optymalnie dobrana mapa 
  •  

Chip Tuning

Usługa zwiększenia mocy. Szopkar tuning Wałbrzych i okolice

Eko Tuning

Popraw osiągi silnika i zmniejsz spalanie o 15 %

Profesjonalana diagnostyka

Szukasz pomocy ! Mechanicy nie wiedzą co się dzieje z Twoim samochodem. Przeprowadzimy rozszerzoną diagnostykę Twojego auta

Hamownia

Dysponujemy profesjonalną hamownią. Chcesz poznać jaką moc ma twoje auto ! Nie ma problemu 

Elektronika samochodowa

Nasz serwis jest wyposażony w najnowszy dostępny na rynku sprzęt który w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwla nam rozwiązać niemal każdy problem.

CHIP TUNING WAŁBRZYCH

Tuning silników diesla Lubań oraz benzynowych

Podsumowując można powiedzieć, że chip tuning nie jest tak prosty, jak się wydaje. Dlatego bardzo ważne jest powierzenie swojego samochodu tylko doświadczonym specjalistom od tuningu. Jeśli zostawisz swój samochód amatorskiemu tunerowi, Twój samochód może w końcu zostać poważnie uszkodzony. A nie chcesz takiego wyniku, prawda?

Jeśli nie jesteś całkowicie pewien, czy nadszedł czas, aby zmienić mapę swojego samochodu, możesz przeczytać nasz nowy artykuł „ 5 najważniejszych rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed tuningiem samochodu ”! Tam dowiesz się więcej o plikach chip tuningowych, kiedy nadejdzie odpowiedni czas na tuning samochodu, czy Twój samochód będzie nadal praktyczny po tuningu i inne ważne rzeczy, o których musisz wiedzieć!

CHIP TUNING

 

chip tuning Wałbrzych

Jakość i profesjonalizm

Tuning pojazdów osobowych i ciężarowych wykonujemy z pasji do motoryzacji. Oczywiście nasza miłośc do motoryzacji jest podparta wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem tuningowym

Zadzwoń

579 558 510