Chip Tuning

Chip Tuning Wałbrzych

Twoje auto potrzebuje więcej więcej mocy ? Chcesz poprawić osiągi silnika oraz zmniejszyć spalanie ? Firma Szopkar zajmuje się profesjonalnym Chip Tuningiem pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Nasz serwis dysponuje nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym w Tuningu. Oferujemy usługę  podniesienia mocy . Każdy pojazd jest traktowany indywidualnie. Do każdego samochodu podchodzimy z pasją i sercem. Zaufaj profesjonalistom. 

Ostatnie realizacje

Na załączonych zdjęciach prezentujemy kilka ostanich reazlizacji

chip tuning Wałbrzych

Mercedes E

chip tuning Wałbrzych

Alfa Romeo

chip tuning Wałbrzych

Audi 2,0 Q5

Chip Tuning Wałbrzych

Jak Zwiekszamy moc !!!

Strojenie ECU może być korzystne dla każdego, kto chce poprawić osiągi lub zmniejszyć zużycie paliwa. ECU, czyli jednostka sterująca silnika, zarządza ważnymi zmiennymi, takimi jak reakcja przepustnicy, stosunek powietrza do paliwa, krzywe mocy i momentu obrotowego. Niezależnie od tego, czy próbujesz zbudować wydajność, czy chcesz ulepszyć nowszy pojazd, tuning ECU może się przydać, aby wykorzystać optymalny potencjał silnika.

Obecnie chip tuning jest również nazywany tuningiem ECU, remapowaniem ECU i tuningiem silnika. Odnosi się do przeprogramowania ECU (elektronicznej jednostki sterującej), aby silnik pracował w bardziej zoptymalizowany sposób. Dzięki temu właściciel samochodu jest bardziej zadowolony, a jego marzenie o szybkim i ekonomicznym aucie staje się rzeczywistością!

Chip tuning zmienia parametry komputera samochodowego. Dzięki temu steruje silnikiem według nowego algorytmu, aby osiągnąć wyższą moc przy niższym zużyciu paliwa. Remapping online eliminuje również niektóre ograniczenia nakładane przez producentów – elektroniczne ograniczenie prędkości czy ograniczenie prędkości maksymalnej. Wiele standardowych ustawień jest niezgodnych z warunkami i lokalizacją kierowców. Dlatego tak wielu właścicieli samochodów chce chip tuningu!

Innymi słowy, celem jest aktualizacja oprogramowania Twojego samochodu, aby uzyskać lepsze osiągi, większą moc, mniej złych emisji lub lepszą wydajność paliwową, w zasadzie jego optymalizację, aby uzyskać pełny potencjał pojazdu.

W przeszłości ludzie wymieniali chipy. Podczas gdy dzisiaj nowoczesne strojenie ECU można łatwo wykonać przez OBD lub na ławce. Ale zalecamy, aby robili to tylko profesjonaliści, ponieważ nieostrożny lub niedoświadczony tuner może uszkodzić twój silnik!

tuning walbrzych
chip tuning walbrzych
chip tuning walbrzych
O

Zalety Chip Tuning Wałbrzych

  • mniejsze spalanie
  • większa moc i elastyczności
  • brak turbo dziury
  • optymalnie dobrana mapa 
  •  

Chip Tuning

Usługa zwiększenia mocy. Szopkar tuning Wałbrzych i okolice

Eko Tuning

Popraw osiągi silnika i zmniejsz spalanie o 15 %

Profesjonalana diagnostyka

Szukasz pomocy ! Mechanicy nie wiedzą co się dzieje z Twoim samochodem. Przeprowadzimy rozszerzoną diagnostykę Twojego auta

Hamownia

Dysponujemy profesjonalną hamownią. Chcesz poznać jaką moc ma twoje auto ! Nie ma problemu 

Elektronika samochodowa

Nasz serwis jest wyposażony w najnowszy dostępny na rynku sprzęt który w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwla nam rozwiązać niemal każdy problem.

CHIP TUNING WAŁBRZYCH

Tuning silników diesla oraz benzynowych

Podsumowując można powiedzieć, że chip tuning nie jest tak prosty, jak się wydaje. Dlatego bardzo ważne jest powierzenie swojego samochodu tylko doświadczonym specjalistom od tuningu. Jeśli zostawisz swój samochód amatorskiemu tunerowi, Twój samochód może w końcu zostać poważnie uszkodzony. A nie chcesz takiego wyniku, prawda?

Jeśli nie jesteś całkowicie pewien, czy nadszedł czas, aby zmienić mapę swojego samochodu, możesz przeczytać nasz nowy artykuł „ 5 najważniejszych rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed tuningiem samochodu ”! Tam dowiesz się więcej o plikach chip tuningowych, kiedy nadejdzie odpowiedni czas na tuning samochodu, czy Twój samochód będzie nadal praktyczny po tuningu i inne ważne rzeczy, o których musisz wiedzieć!

CHIP TUNING

 

chip tuning Wałbrzych

Jakość i profesjonalizm

Tuning pojazdów osobowych i ciężarowych wykonujemy z pasji do motoryzacji. Oczywiście nasza miłośc do motoryzacji jest podparta wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem tuningowym

Zadzwoń

579 558 510