Usuwanie Adblue Lubań

Serwis AdBlue Lubań

Usuwanie adblue Lubań i okolice

Firma Szopkar – pomoc w przypadku awarii systemu adblue. Serwisujemy systemy SCr potocznie nazywane układami adblue. Oferujemy usługi z zakresu naprawy adblue Lubań. Wyłącznie systemu adblue oraz pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej kosztów naprawy. 

Wyłącznienie systemu adblue nie zmienia normy emisji spalina na przeglądzie techniczny. Jeżeli masz więcej pytań dotyczących usunięcia AdBlue zadzwoń odpowiemy na wszystkie wątpiwości.

Jeśli masz dosyć problemów z systemem Adblue zadzwoń a my rozwiążemy twój problem !!!

mercedes actros

Mercedes Actros naprawa adblue

Mercedes Actros  pojazd który przyjechał w trybie awaryjnym !! Ciężarówka odjechała sprawna !!!

Daf XF105 usuwanie adblue

DAF XF105 naprawa adblue

Pojazd z awarią systemu adblue. Po naszej interwencji auto otrzymało więcej mocy i zostało naprawione

volvo ems2.3

Volvo FMx naprawa adblue

Volvo cała flota ciężarówek z niesprawnym systemem adblue/scr

Naprawa adblue Wałbrzych Serwis świadczący pierwszą pomoc w sytuacji gdy Twója samochód odmaia posłuszństwa

Szopkar

Mamy 8 lat doświadczenia w serwisowaniu, wyłączaniu oraz chip tuningu pojazdów ciężarowych, osobowy oraz dostawczych.

Naprawa-Usuwanie adblue Wałbrzych

Usuwanie Adblue Lubań

Usuwanie adblue Lubań profesjonalny serwis układów SCR. Wieloletnie doświadczenie wz zakresu elektroniki samochodowej pozwala nam skutecznie wyeliminować problem awaryjności układu adblue

Usuwanie Adblue Wałbrzych i okolice

Szopkar Chip Tuning oferuje specjalistyczną usługę wyłączania systemu adblue-dpf-egr

Skuteczny serwis Adblue

Nasza firma jest wyspecjalizowana w profesjonalnym serwiowaniu systemu adblue. 

Serwis adblue 24H/7

Twój samochód potrzebuje pomocy ? Awaria zastała Cie w trasie. Skorzystaj z naszej mobilnej pomocy 24h/7

Programowe usuwanie adblue

Najbezpieczniejsza metoda pozbycia sie problemu.

Indywidualne mapowanie pojazdów

Wykonujemy chip tuning  w samochodach ciężarowych oraz osobowych

Wyłączanie DPF

Serwis filtrów DPF oraz FAP.

Szopkar

Firma Szopkar od lat współpracuje z kluczowymi producentami narzędzi stosowanych w profesjonalnym tuningu.

Wyłączanie Adblue Łubań . Co to jest system adblue……

Najnowsza generacja samochodów z silnikami wysokoprężnymi jest najczystsza, jaka kiedykolwiek istniała – z lepszą wydajnością i udoskonaloną technologią, co oznacza, że ​​ich emisje są bardzo podobne do tych, które można zaobserwować w przypadku alternatywnych silników benzynowych .

Diesle są coraz bardziej niemile widziane w miastach i miasteczkach, ale nadal są najlepszym wyborem dla kupujących, którzy pokonują wiele kilometrów lub spędzają dużo czasu na autostradzie. Nowe samochody z silnikiem Diesla są zwykle bardziej oszczędne niż starsze modele, ale są również mniej zanieczyszczające i emitują mniej dwutlenku węgla niż wcześniej.

 

Dzieje się tak częściowo dlatego, że prawie wszystkie nowsze samochody i samochody dostawcze z silnikami wysokoprężnymi wykorzystują AdBlue: dodatek, który jest mieszany ze spalinami w celu przekształcenia toksycznych emisji w nieszkodliwe substancje. Nie zawsze jest oczywiste, które samochody używają AdBlue, dlatego wielu kierowców po raz pierwszy zauważa, że ​​poziom zaczyna się wyczerpywać, a na wyświetlaczu na desce rozdzielczej pojawia się lampka informująca o konieczności uzupełnienia AdBlue.

Jeśli tak się stanie, musisz podjąć działania. Jeśli nadal będziesz ignorować komunikat ze swojego samochodu, odmówi on uruchomienia.

 

AdBlue to nietoksyczna ciecz wtryskiwana do układu wydechowego samochodów z silnikiem Diesla. Reaguje ze szkodliwymi tlenkami azotu, rozkładając je na parę wodną i azot. Większość głównych producentów samochodów stosuje AdBlue, aby zapewnić zgodność swoich pojazdów z silnikami wysokoprężnymi z najnowszymi normami emisji, ponieważ bez niego te samochody prawdopodobnie nie przeszłyby testu emisji.

Wydobywany głównie z moczu zwierząt (tak, naprawdę), AdBlue początkowo najprawdopodobniej znajdował się w dużych samochodach, w tym w SUV-  ach, ponieważ te samochody na ogół wymagają większych, mocniejszych silników, które są bardziej zanieczyszczające. Teraz będziesz miał trudności ze znalezieniem diesla po 2015 roku, który nie korzysta z AdBlue, biorąc pod uwagę, jak surowe są obecne przepisy dotyczące emisji . Dlatego płyn musi być uzupełniany, w przeciwnym razie samochody nie uruchomią się.

Płyn jest przechowywany w zbiorniku, który zwykle znajduje się obok korka wlewu paliwa. Twój podręcznik powinien być w stanie pomóc Ci znaleźć swój. Niektóre zbiorniki wymagają napełniania tylko podczas serwisów, inne są znacznie mniejsze i wymagają częstszego napełniania. Niektóre wymagają napełniania co około 5000 mil – a niektóre mogą trwać tak długo, jak 10 000 lub 15 000 mil.

AdBlue jest również określany jako płyn DEF (Diesel Exhaust Fluid).

wyłączanie adblue wałbrzych

Nasza usługa usuwania AdBlue elektronicznie wyłączy system AdBlue wraz z usunięciem powiązanych lampek na desce rozdzielczej i komunikatów ostrzegawczych. Wyłączenie systemu AdBlue jest zwykle wykonywane przez przeprogramowanie systemu zarządzania silnikiem, jednak niektóre pojazdy będą wymagały podłączenia małej jednostki elektronicznej do pojazdu.

F
usuwanie adblue wałbrzych

Zalety wyłączenia Adblue

  • mniejsze zużycie paliwa
  • brak trybu pełzania
  • brak komunikatów na desce rozdzielczej
  • oszczędności
  • niewykrywalna modyfikacja oprogramowania

Naprawa Adblue Lubań

Szopkar Skuteczna pomoc w przypadku awarii systemu ADBLUE

Zadzwoń pomożemy

Wyłączabue Adbllue

Programowe wyłączanie adblue na terenie Lubania i okolic.

Copyright I 2020 I Powered by Szopkar